Adam & Eve

Türkiye turizminin en önemli merkezlerinden olan Antalya sahillerinin fark yaratan otellerinden biri olan Adam and Eve Hotel Belek’tedir. Denize sıfır konumunda olan otel havaalanına 35 km. Antalya il merkezine ise 45 km. uzaklıktadır.

Adam and Eve Hotel toplam 10 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur ve 476 oda ile 68 villa olarak inşa edilmiştir. 96 metre uzunluğundaki barı dünyanın en uzun barı olarak geçmekte, bu da otele ayrı bir özellik katmaktadır.

Tesiste Ultra Her Şey Dahil Sistem ile hizmet verilmektedir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin yanında erken kahvaltı, geç kahvaltı ve gece yemeği ücretsiz olarak misafirlere sunulmaktadır. Tesisin belirlediği saatler içinde sunulan ve belirli markaları kapsayan yerli içecekler de ücretsizdir. Ayrıca otelde yer alan 7 Alacarte mutfak dünya mutfakları üzerine çalışmakta ve ücreti olarak isteyenlere servis vermektedir. Genel hizmetler arasında yer alan berber ve kuaför ziyaretleri, doktor, masaj ve çamaşırhane ile tenis oynamak isteyenler için verilen ekipman ve tenis ışıklandırması da ücretlidir. Buna karşın dart, fitness, emanet kasa, masa tenisi, sauna, Türk Hamamı ve internet kullanımı ücretlendirme dışıdır.

Adam And Eve Hotel’e 16 yaş üzeri misafirler kabul edilmektedir. Öğretmenlere, balayı çiftlerine ve iki bayan gibi misafirlere yapılan özel indirimler erken rezervasyon döneminde geçerli değildir. Bu indirimler söz konusu dönemin dışında uygulanmaktadır. Antalya – Belek Otelleri içinde bulunan tesis 5 yıldız kalitesinde yerli yabancı bütün misafirlerine hizmet sunmaktadır.Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: İskele Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe 35 km. Antalya Merkezine Mesafe: 45 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Ultra Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 - 10:00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (10:00 - 11:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (13:00 - 14:30 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 - 21:30 saatleri arasında) Gece Yemeği (23:30 - 03:00 saatleri arasında) Erken Kahvaltı (03:00 - 07:00 saatleri arasında)

Tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 10.000 m² alana kuruludur.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis 16 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak