Anemon Hotel MarmarisGenel Tesis Özellikleri

Marmaris`deki bu otel akdeniz `e 100 metre mesafededir. Sizlerin rahatlığı için özel olarak hazırlanmış odalarında, uydu tv ve çay kahve makinaları, bazılarında ise koltuk, sehpa vardır. Tipik türk lezzetleri açık büfe tarzında yemekler sunmakta olan otel de restoranlarında da zengin yöresel yemeklerle hizmetinizde. Tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz türk hamamı ve vücut masajının keyfini çıkartabilirsiniz. Minik misafirleri için çocuk oyun alanları ve masa tenisi vardır. Marmaris şehir merkezine 1 km uzaklıktaki anemonda ücretsiz özel otoparkta mevcuttur. Tatilin keyfini doyasıya çıkartabileceğiniz anemon hotel sizleri en iyi şekilde ağırlamakla birlikte uygun tatil fırsatlarıyla hizmetinizde.

Konum

Mevkii: Siteler Denize Mesafe: 100 m. Havaalanına Mesafe: 90 km. Barlar Sokağına Mesafe: 2 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2.5 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Coffee Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (20:00 ile 22:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (20:00 ile 22:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tam Pansiyon plus ve Yarım Pansiyon plus konseptine limitsiz yerli alkollü (Alkollü İçecekler Bira ve Şarap olacaktır), alkolsüz içecekler (Alkolsüz İçecekler Meşrubat, Su, Çay, Nescafe ve Bitki Çayları) dahildir. Diğer alkollü alkolsüz tüm içecekler extradır. Taze sıkılmış meyve suları ücretlidir. *Tam pansiyon plus misafir sayımız 25 kişinin altına düştüğünde Set Menü olarak servis edilir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak