Antalya Hotel Resort & SpaGenel Tesis Özellikleri

Havalimanına 12 km uzaklıkta olan Antalya Oteli denize sıfır konumdadır. Toplam oda sayısı 150 adet olan antalya hotel; 340 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. Fitness center, hamam, sauna (kapalı havuz yanı), vitamin bar, kapalı havuz, güneş şemsiyesi, şezlong, plaj havlusu sunmuş olduğu hizmetlerden sadece birkaçıdır.

Konum

Mevkii: Lara Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 12 km. Şehir Merkezine Mesafe: 0 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 5000 m² alana kuruludur.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Antalya bölgesinin Lara mevkii'nde yer almaktadır. * Tesisin denize mesafesi 0 m'dir. Platform plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretlidir. * Tesisin 150 odası mevcuttur. Standart odaları 26 m²'dir. Aile odası yoktur. * Tesis çevresi otopark olarak ücretsiz kullanılabilir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak