Ares City HotelGenel Tesis Özellikleri

Ares city hotel; Kemer?in merkezinde bulunan doğa güzelliklerinin hakim olduğu alana konumlanmıştır. Otel şehrin merkezinde yer almaktadır.

Konum

Mevkii: Kemer Merkez Denize Mesafe: 200 m. Havaalanına Mesafe: 50 km. Otogara Mesafe: 450 m. Barlar Sokağına Mesafe: 200 m.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Kemer Merkezde yer almaktadır. * Yaz dönemi Herşey Dahil konsepti 21.30'a kadar geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 200 m'dir. * Kum çakıl karışık halk plajı kullanmaktadır.Şezlong,şemsiye ve minder ücretlidir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti ücretlidir. * Tesisin 73 odası mevcuttur. Std. odalar 16-18 m² genişliğindedir. Aile odası yoktur. * Balayı konsepti yoktur. * Gün boyunca soft animasyon vardır. * Otopark tesis çevresinde mevcuttur,ücretsizdir. * Bira ve rakı ücretlidir. * Türk kahvesi ücretlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak