Assos Eden Beach HotelGenel Tesis Özellikleri

Assos Eden Beach Hotel denize sıfır konumdadır.Tam pansiyon plus olarak hizmet vermekte olan tesiste yöreye özgün tatlar restaurantınn ister açık manzaralı terasında ister kapalı bölümde servis edilmektedir.Tesiste; açık yüzme havuzu, sauna, açık ve kapalı restaurant, garden ve beach olmak üzere iki adet bar yer almaktadır. .

Konum

Mevkii:Ayvacık Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 5 km. Havaalanına Mesafe: 65 km. Barlar Sokağına Mesafe: 5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:00 ile 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)) Akşam Yemeği (20:00 ile 22:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği ( 20:00 ile 22:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ÖNEMLİ NOTLAR

* Ücretsiz konaklayan çocuk misafirlere yatak tahsis edilemeyecektir. * Tam pansiyon plus konseptinde ögle yemekleri set menü olup, yemeklerde alınan sofra sarabı, konsantre meyve suyu, sebil su ücrete dahildir. * Özel İndirimler (Balayı, Öğretmen, 2 Bayan indirimi, vs.) Erken Rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken Rezervasyon döneminden sonra kullanılabilir. Lütfen kullanma tarihlerini sorunuz. * Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak