Ayvalık Otelleri

ayvalık otelleri

Ayvalık Otelleri

16 Otel

Tatil denince herkesin bambaşka istekleri vardır. Yoğun iş hayatı stresinden uzaklaşmak için, kendimizi yorgun hissettiğimizde tatil hayalleri kurar rahatlarız. Tatil planlamamızı yaparken hem bütçe hem keyif aldığımız etkinlikleri göz önüne alır, en iyi tatili organize ederiz. En büyük yardımcılarımızdan biri de internettir, özellikle son yıllarda erken rezervasyon fırsatları tatilcilerin dikkatini çekiyor. Keyifli günlerinizi çok daha ucuza getirebileceğiniz fırsatları firsatoteli.com adresinden takip edebilirsiniz. Son dönemlerin en cazip tatil yerlerinden biri olan Ayvalık ve yörede bulunan Ayvalık Otellerinden bahsedelim.

Balıkesir ilinin en nadide ilçelerinden biri olan Ayvalık son zamanlarda turizm alanında gösterdiği gelişim ile en tercih edilen tatil yörelerinden biri haline geldi. Ege Bölgesinin en güzel tatil yörelerinden biri diyebiliriz. En çok tercih edilen tatil yörelerinde en üst sıralarda yer aldığını belirtmeliyiz. Ayvalık ilçesi kış sezonunda da oldukça yüksek bir nüfusa sahiptir ancak yaz sezonunun gelişiyle nüfusu bazı illerin nüfusunu bile aşar hale gelmektedir. Ayvalıkta ikamet edeceğiniz bir çok yer mevcut olmakla Ayvalık Otelleri daha çok ilçe merkezinde yer almaktadır. Bunun dışındaki köylerde daha çok butik konseptlerle karşılaşılıyor. Ayvalık tarihi açıdan Antik Çağa kadar dayanmaktadır. Burada yapılacak bir tatile mutlaka tarihi güzellikler listesi de eklenmelidir. Eski Ayvalık evleri, kilise ve camileri hikayeleriyle birlikte araştırılması tavsiye edilir. Bu yörenin hemen hemen her bölgesinde birbirinden güzel manzaralar mevcuttur. Örneğin Şeytan sofrası olarak adlandırılan tepede gün batımı manzarasını ölümsüzleştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dalış seven tatilciler için adalarda harika bir su altı tecrübesi mümkün. Damak tadına düşkünler için eşsiz güzellikteki manzarası ve harika lezzetler için Cunda adasına uğramalısınız. Ayvalık denince akla ilk gelen Sarımsaklıdır herhalde buradaki tarifi mümkün olmayan masmavi denizi tecrübe etmeden dönmemelisiniz.

Ayvalık Otellerinde geçireceğiniz huzurlu ve birbirinden huzurlu günlerin ardından şehre uyumda size kolaylıklar diliyoruz. En uygun Ayvalık Otelleri için firsatoteli.com adresinden güvenle tatil planlaması yapabilirsiniz.
Hotel Mare Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m.Otogara Mesafe: 0.25 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. (Edremit)Şehir Merkezine Mesafe: 9 km.

Grand Hotel Temizel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. Barlar Sokağına Mesafe: 1.5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1.5 km.

Haliç Park Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii:Cunda Adası Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 3 km.

Murat Reis Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii:Sarımsaklı Denize Mesafe:0 m. Koca Seyit Havaalanına Mesafe: 55 km. Ayvalık Merkezine Mesafe: 4 km. Sarımsaklı Plajına Mesafe: 3 km. Cunda Adasına Mesafe: 15 km

Ergin Otel Sarımsaklı Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 100 m. Şehir Merkezine Mesafe: 9 km. İ. Adnan Menderes Havaalanına: 170 km Edremit KocaSeyit Havaalanına Mesafe: 45 km

Mia Toka Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 50 km. Barlar Sokağına Mesafe: 2 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Hotel Etap Altınel Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 5 km. Edremit Körfez Havaalanına: 55 km. Barlar Sokağına Mesafe: 5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

Aytaş Beach Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Denize Mesafe: 0 m. Mevkii: Sarımsaklı Ayvalık Merkezine Mesafe: 6 km Edremit Havaalanına Mesafe: 40 km

Alder Otel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 30 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km.

Ayvalık Beach Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Şeytan Sofrası Denize Mesafe: 0 m. İ.Adnan Menderes Havaalanına:150 km Edremit Koca Seyit Havaalanına: 35 km. Ayvalık Sarımsaklı Terminaline: 7 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km. Mevkii: Şeytan Sofrası Denize Mesafe: 0 m. İ.Adnan Menderes Havaalanına:150 km Edremit Koca Seyit Havaalanına: 35 km. Ayvalık Sarımsaklı Terminaline: 7 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km.

Olivera Resort Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 7 km. Havaalanına Mesafe: 155 km. Ayvalık Merkezine Mesafe: 7 km.

Billurcu Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 200 m. Otogara Mesafe: 1 km. Havaalanına Mesafe: 180 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km.

Etap Altınel Çam Otel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Çamlık Mevkii Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 7 km. Havaalanına Mesafe: 62 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Palm Court Suites Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Havaalanına Mesafe: 170 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km.

Assos Dove Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Ayvacık Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 90 km. Assos Merkezine Mesafe: 3 km.

Daha Çok Otel Göster