Balıkesir Otelleri

balıkesir otelleri

Balıkesir Otelleri

17 Otel

Tatil herkes için bambaşka hayaller demektir. Kimimiz iş stresinden uzaklaşmak için, kimimiz tüm yılın yorgunluğunu atmak için, kimimiz yeni yerler kültürler keşfetmek için planlar yaparız. Tatil planlamamızı yaparken bütçe ve aktivite uyumluluklarını göz önünde bulundurur, en iyi tatili organize ederiz. En büyük kaynaklarımızdan biri de internettir, özellikle son dönemlerde erken rezervasyon fırsatları tatilciler için biçilmiş kaftan adeta. Keyifli tatil günlerinizi çok daha ucuza getirebileceğiniz fırsatları firsatoteli.com adresinden ulaşabilirsiniz. Son zamanların mütevazı kuytularda kalmış tatil yerlerinden biri olan Balıkesir ve burada bulunan Balıkesir Otellerinden söz edelim.

Balıkesir ülkemizin nüfus sıralamasında on yedinci sıradadır. Tarihi geçmişi M.Ö. 8000 yıllarına kadar dayanmaktadır. Burada yapılacak bir tatil organizasyonuna tarihi kültürü barındıran yerler mutlaka eklenmelidir. Karesi Kalesi, Zağnos Paşa Camiisi özellikle şadırvan ve saat kulesi gibi adresler sadece birkaçıdır. Rahmi Koç Müzesi de Balıkesir’de yer almaktadır. Geçim kaynağı olarak tarım ön planda olduğundan mutlaka zeytin, zeytinyağı, zeytin kolonyası gibi bir zeytin ürünü edinmelisiniz. Denizi Akdeniz ve Egeye göre biraz daha serin olsa da birçok plajı mavi bayrak almış ve güvenli deniz imkânını siz tatil severlere sunmuştur. Bu hazdan mahrum kalmamalısınız. Balıkesir Otelleri methini duyduğunuz bölgelere günübirlik geziler düzenlemektedir. Örneğin dalış yapmak için Ayvalık ve Altınoluk’ a, harika manzarasında lezzetli balık tadımı için Cunda Adası’ na, Manyas Kuş Cenneti’ ne, doğa harikası bir gün batımı manzarası için Ayvalık Şeytan Sofrası’ na, hediyelik eşya olarak özel dokuma halılara yerinde erişim için Sındırcı bunlardan bazılarıdır. Her tatil severin kendi anlayışına göre bir renk bulabileceği Balıkesir hem tarihi hem doğa hem de turistik güzellikleri açısından adeta bir cennettir.

Balıkesir Otellerinde yaşayacağınız muhteşem dinlendirici eğlenceli huzurlu ve birbirinden keyifli günlerin sonrasında geri dönüşte size kolaylıklar diliyoruz. En uygun Balıkesir Otelleri için firsatoteli.com adresinden güvenle tatil planlaması yapabilirsiniz.
Haliç Park Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii:Cunda Adası Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 3 km.

Olivera Resort Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 7 km. Havaalanına Mesafe: 155 km. Ayvalık Merkezine Mesafe: 7 km.

Ayvalık Beach Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Şeytan Sofrası Denize Mesafe: 0 m. İ.Adnan Menderes Havaalanına:150 km Edremit Koca Seyit Havaalanına: 35 km. Ayvalık Sarımsaklı Terminaline: 7 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km. Mevkii: Şeytan Sofrası Denize Mesafe: 0 m. İ.Adnan Menderes Havaalanına:150 km Edremit Koca Seyit Havaalanına: 35 km. Ayvalık Sarımsaklı Terminaline: 7 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km.

Hotel Mare Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m.Otogara Mesafe: 0.25 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. (Edremit)Şehir Merkezine Mesafe: 9 km.

Aytaş Beach Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Denize Mesafe: 0 m. Mevkii: Sarımsaklı Ayvalık Merkezine Mesafe: 6 km Edremit Havaalanına Mesafe: 40 km

Mia Toka Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 50 km. Barlar Sokağına Mesafe: 2 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Billurcu Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 200 m. Otogara Mesafe: 1 km. Havaalanına Mesafe: 180 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km.

Grand Hotel Temizel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. Barlar Sokağına Mesafe: 1.5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1.5 km.

Hotel Etap Altınel Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 5 km. Edremit Körfez Havaalanına: 55 km. Barlar Sokağına Mesafe: 5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

Assos Dove Hotel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Ayvacık Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 90 km. Assos Merkezine Mesafe: 3 km.

Alder Otel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 30 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km.

Ergin Otel Sarımsaklı Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Sarımsaklı Denize Mesafe: 100 m. Şehir Merkezine Mesafe: 9 km. İ. Adnan Menderes Havaalanına: 170 km Edremit KocaSeyit Havaalanına Mesafe: 45 km

Murat Reis Ayvalık Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii:Sarımsaklı Denize Mesafe:0 m. Koca Seyit Havaalanına Mesafe: 55 km. Ayvalık Merkezine Mesafe: 4 km. Sarımsaklı Plajına Mesafe: 3 km. Cunda Adasına Mesafe: 15 km

Etap Altınel Çam Otel Ayvalık,  Balıkesir

Mevkii: Çamlık Mevkii Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 7 km. Havaalanına Mesafe: 62 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Daha Çok Otel Göster