Belek Otelleri

belek otelleri

Belek Otelleri

23 Otel

Belek, Antalya’ya bağlı olan bir tatil köyüdür. Nüfusu ortalama olarak 6 500 kişi kadardır. Yaz aylarında nüfusun son derece arttığı görülmektedir. Antalya merkeze 40 km mesafe uzaklıktadır. Hem ülkemizden, hem de diğer ülkelerden gelen birçok insanı ağırlamaktadır. Belek, Antalya’da yer alan en önemli tatil bölgeleri arasındadır. Tatilciler tarafından çok sevilmekte olan bu bölge, oldukça gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir. Bellek Otelleri için Fırsatoteli.com adresini kullanabilirsiniz.

Belek’te modern oteller, alışveriş merkezleri, çeşitli spor merkezleri, yöresel yemekler tadabileceğiniz restoranlar ve modern kafeler bulunmaktadır. Özellikle Antalya yöresine ait olan Antalya Piyazı, Kulak Çorbası ve Hibeş ve Yoğurt gibi yemekleri yiyebileceğiniz lokantalar vardır. Antalya yöresini gözlemlemek için halk pazarlarını gezebilirsiniz. Deniz kum güneş şeklinde tatil yapmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayabilecek niteliktedir. Plajları güzel, denizi temizdir. Sahil çevrelerinde serin bir şeyler içebileceğiniz ya da karnınızı doyurmak için bir şeyler atıştırabileceğiniz çok sayıda mekân vardır. Sosyete ve ünlülerin de uğrak yerleri arasında olan Belek’de konaklamak için Belek Otelleri arıyorsanız Fırsatotelinde en iyi otelleri bulabilmeniz mümkündür.

Belek sınırları içerisinde yer alan Kurşunlu Şelalesi, son derece güzel bir manzaraya sahiptir. Burada piknik yapabileceğiniz bir alanla birlikte, alabalık yiyebileceğiniz restoranlar bulunmaktadır. Ayrıca mağaraları da gezebilirsiniz. Belek’te Kurşunlu Şelalesi gibi, doğa harikası olan çeşitli yerler bulunmaktadır. Antalya’da turizm sektörünün gelişmesinde büyük bir role sahiptir. Belek, her açıdan gelişmiş bir yerdir. Burada güzel bir tatil yapabilir, stres atabilirsiniz. Belek’te en sevilen sporlar listesinin başında Golf gelir. Belek’te Golf oynayabilmeniz için, çeşitli Golf sahaları mevcuttur. Konaklama için birçok otel vardır. Belek otelleri içerisinde bütçenize uyacak tüm otelleri Fırsatoteli.com adresinde görüntüleyebilirsiniz.
Adam & Eve (+16) Belek,  Antalya

Mevkii: İskele Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe 35 km. Antalya Merkezine Mesafe: 45 km.

Green Max Hotel Belek,  Antalya

Mevkii: Üç Kum Tepesi Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 15 km. Havaalanına Mesafe: 25 km. Şehir Merkezine Mesafe: 30 km.

Belek Seagate Resort Hotel Belek,  Antalya

Mevkii: Boğazkent Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 35 km. Belek Merkezine Mesafe: 7 km. Serik Merkezine Mesafe: 13 km. Otogara Mesafe: 15 km. Antalya Merkezine Mesafe: 50 km.

River Garden Holiday Village Belek,  Antalya

Mevkii: Kadriye Denize Mesafe: 3 km. Havaalanına Mesafe: 30 km. Belek Merkeze Mesafe: 5 km. Antalya Şehir Merkezine Mesafe: 40 km. Antalya Otogara Mesafe: 42km. Serik Otogarına Mesafe: 12 km. Barlar Sokağına Mesafe: 38 km

Mevkii: İskele Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 1 km. Havaalanına Mesafe: 35 km. Barlar Sokağına Mesafe: 700m. Şehir Merkezine Mesafe: 700m.

Titanic Deluxe Belek Belek,  Antalya

Mevkii: Kadriye Denize Mesafe: 1250 mt. Havaalanına Mesafe: 30 km. Belek Merkezine Mesafe: 6 km.

Mevkii: Boğazkent Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 6 km. Havaalanına Mesafe: 40 km. Barlar Sokağına Mesafe: 20 km. Şehir Merkezine Mesafe: 20 km.

Adora Resort Hotel Belek,  Antalya

Mevkii: Üç Kum Tepesi Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 4 km. Havaalanına Mesafe: 29 km. Barlar Sokağına Mesafe: 4 km. Şehir Merkezine Mesafe: 4 km.

Susesi Luxury Resort Belek,  Antalya

Mevkii: İskele Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 35 km. Barlar Sokağına Mesafe: 2 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Belconti Resort Hotel Belek,  Antalya

Mevkii: İskele Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 5 km. Havaalanına Mesafe: 30 km. Belek Merkezine Mesafe: 1.5 km. Serik Merkezine Mesafe: 15 km.

Siam Elegance Hotels Spa Belek,  Antalya

Mevkii: Boğazkent Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 15 km. Havaalanına Mesafe: 40 km. Barlar Sokağına Mesafe: 11 km. Şehir Merkezine Mesafe: 11 km.

Belkon Hotel Belek,  Antalya

Mevkii: Üç Kum Tepesi Denize Mesafe: 1.800 m. Otogara Mesafe: 3 km. Havaalanına Mesafe: 30 km. Barlar Sokağına Mesafe: 3 km. Şehir Merkezine Mesafe: 3 km.

Mevki: Serik Denize Mesafe: 300 m. Havaalanına Mesafe: 40 km. Belek Merkezine Mesafe: 5 km. Serik Merkezine Mesafe: 8 km. Side Antik Şehrine: 35 km. Antalya Merkezine Mesafe: 50 km.

Mevki: Serik Denize Mesafe: 300 m. Havaalanına Mesafe: 40 km. Belek Merkezine Mesafe: 5 km. Serik Merkezine Mesafe: 8 km. Side Antik Şehrine: 35 km. Antalya Merkezine Mesafe: 50 km.

Calista Luxury Resort Belek,  Antalya

Mevkii: Taşlıburun Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 4 km. Havaalanına Mesafe: 27 km. Şehir Merkezine Mesafe: 4 km.

Mevkii: Üçkum Tepesi Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 4 km. Havaalanına Mesafe: 30 km. Barlar Sokağına Mesafe: 40 km. Şehir Merkezine Mesafe: 40 km.

Daha Çok Otel Göster