Bodrum Eos Hotel

Eos hotel Bodrum merkezde yer almakta ve denize olan mesafesi 720 metre olmaktadır. Tesisin iki adet açık havuzu bulunmaktadır. Halk plajı ücretli olarak kullanılmakta ve şezlong, şemsiye, minder ücretli olarak alınabilmektedir. Plajda yeme içme servisi bulunmamaktadır.

Yaz döneminde her şey dahil konseptinde hizmet veren Eos Hotel kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerini açık büfe olarak sunmaktadır. 23.00’a kadar tesisin tüm imkanlarından ücretsiz olarak yararlanılmakta ve gün içinde yerli içkiler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

107 odası bulunan tesisin standart odaları 18 metrekare olmakta ve aile odası bulunmamaktadır. Oda içinde klima, duş, televizyon, uydu, mini bar ve internet bağlantısı mevcut olmaktadır. Gün boyunca soft animasyon hizmeti sunan tesis ayrıca balayı konseptinde de hizmet vermektedir. Balayı çiftleri için oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap ikramları tesis tarafından sunulmaktadır.

Eos hotel 16 yaş ve üzerindeki misafirleri kabul etmektedir. Eos Hotel tesis aktiviteleri ise bilardo salonları, dart, masa tenisi gibi oyun alanları bulunmaktadır. Havuz başı aktiviteleri ise gün boyunca sürmektedir.

Tesis içerisinde ön büro hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca çamaşırhane, kuru temizleme, doktor, telefon ve uyandırma servisleri gibi hizmetlerden de yararlanabilmektesiniz.

Zengin mutfağı ve son derece kaliteli hizmetleri ile Bodrum otelleri içerisinde farklı bir noktada duran Eos hotel ücretsiz otopark hizmeti, şehir merkezine, otogara ve havaalanına yakınlığı ile oldukça kolay bir ulaşım sağlamaktadır.

Genel Tesis Özellikleri

yok

Konum

Mevkii: Merkez Denize Mesafe: 700 m. Otogara Mesafe: 0 50 km. Havaalanına Mesafe: 35 km. Şehir Merkezine Mesafe: 0,50 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı Öğle Yemeği Caffe Break Akşam Yemeği

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 12.000 m² alan üzerine kuruludur.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Oda Süslemesi Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesiste 16 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir. * Tesis Bodrum Merkezinde yer almaktadır. * Yaz dönemi Herşey Dahil konseptinde 23.00'a kadar hizmet vermektedir. * Tesisin denize mesafesi 700 m'dir. * Halk plajını ücretli olarak kullanmaktadır.Şezlong ve şemsiye ücretlidir.Plajda yiyecek içecek hizmeti bulunmamaktadır. * Tesisin 107 odası mevcuttur. Std. odalar 18 m² genişliğindedir. Aile odası bulunmamaktadır. * Balayı konsepti vardır. * Gün boyunca soft animasyon vardır. * Otopark tesis çevresinde mevcuttur,ücretsizdir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak