Çanakkale Otelleri

çanakkale otelleri

Çanakkale Otelleri

3 Otel

Çanakkale herkesinde bildiği gibi efsane savaşlarla tarihe sahne olmuş adeta tarih kokan şehirlerimizden birisidir. Bunu bilen yerli ve yabancı bir çok insan hem gezi hem de tatil amaçlı olarak Çanakkale’ye akın etmektedir. Bu nedenle hem merkezinde hem de ilçe ve beldelerde Çanakkale otelleri insanlara hizmet sunmaktadır. Çanakkale destan yazan tarihi ve bugüne kadar taşıdığı izleri ile gezerken gerçekten de tüylerinizi diken diken edecek bir atmosfere sahiptir. Sadece ülkemizin değil, pek çok milletin de tarihine ait izlerine rastlanmaktadır. Adeta Sokaklarından tarih fışkıran bu şehrin pek çok yerinde bu tarihi anlatan müzelere, heykellere ve eserlere rastlamanız mümkün olmaktadır.

Çanakkale sadece tarihi ile ünlü değil elbette ki, doğası, denizi ve kültürel özellikleri ile de ün kazanmış gerçekten farklı bir şehir olarak kendini kanıtlamaktadır. Her iki kıtada da yer alan, içinden masmavi bir denizin geçtiği çeşitli coğrafi özellikleri ile her iki yakası da misafirlerine bambaşka güzellikler sergilemektedir. Gerek şehrin merkezinde gerekse civar beldelerde bulunan Çanakkale otelleri bu güzelliklere ulaşmanızda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ; bu oteller içerisindeki imkanlar da günün yorgunluğunu atmanız için sizlere sunulmaktadır. Spası, saunası, spor etkinlikleri ,çeşitli yiyecek imkanları ile de mutlu, huzurlu ve eğlenceli saatler geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Konuklarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek olanaklara sahip olan Çanakkale otelleri kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Böylece, güvenli ve dolu dolu bir tatil geçirmeniz sağlanmaktadır. Her yönüyle bir Çanakkale tatili için 6 ile 10 günlük bir süre sizler için idealdir. Sizler de bir mükemmel olmasını istediğiniz bir Çanakkale gezisi planlıyorsanız, en iyi otellerin bulunduğu Firsatotelinde uygun fiyat seçenekleri ve erken rezervasyon fırsatlarına ulaşabilirsiniz.


Assos Behram Hotel Assos,  Çanakkale

Mevkii: Behramkale Denize Mesafe: 0 m. Ayvacık Merkezine Mesafe: 19 km Edremit Havaalanına 78 km. Çanakkale Merkezine Mesafe: 90 km.

Assos Kervansaray Hotel Assos,  Çanakkale

Mevkii: Ayvacık Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 17 km. Havaalanına Mesafe: 90 km. Ayvacık Merkezine Mesafe: 17 km.

Assos Behram Hotel Assos,  Çanakkale

Mevkii: Behramkale Denize Mesafe: 0 m. Ayvacık Merkezine Mesafe: 19 km Edremit Havaalanına 78 km. Çanakkale Merkezine Mesafe: 90 km.

Daha Çok Otel Göster