Carpe Mare Beach Resort

Didim' in eşsiz güzellikte olan Akbük mevkisinde bulunan bir tesistir. Tesiste yaz dönemi boyunca Herşey dahil konseptinde hizmet verilmektedir. Yaz dönemi boyunca herşey dahil konsepti saat 23:30' a kadar geçerlidir. Tesisin denize olan mesafesi o' dır. Ayrıca havalimanına 80 km uzaklıkta olan tesis, şehir merkezine 7 km mesafededir.

156 adet odası olan Carpe Mare Beach Resort' de standart odalar 18 metrekare genislige sahiptir. Tesisin aile odası bulunmamaktadır. Balayı konsepti de bulunan tesiste çiftlere özel odaya meyve sepeti ikramı bulunmaktadır.

Tesisin kendisine ait 3 bant su kaydırağı bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet açık havuzu ve 1 adet çocuk havuzu da vardır. Tesis odalarında LCD / Plazma TV, balkon, duş, mini bar, saç kurutma makinesi, emanet kasa, telefon ve Split klima bulunmaktadır.

Carpe Mare Beach Resort tesis aktiviteleri içerisinde tenis, fitness, soft animasyon, voleybol, su kaydırağı ve basketbol bulunmaktadır. Tesisin plajında şemsiye ve şezlong ücretsizdir. Ayrıca plajda bulunan snack bar tarafından yiyecek içecek servisi yapılmaktadır ve ücretsizdir.

Tesiste voleybol, soft animasyon, su kaydırağı, şemsiye, şezlong, mini club ve fitness hizmetleri ücretsiz verilmektedir. Doktor, market, mini bar, emanet kasa, tenis, telefon gibi hizmetler ise ücretli olarak verilmektedir.

Didim otelleri arasında yer alan Carpe Mare Beach Resort ile tüm yılın yorgunluğunu eğlence ve huzur ile atmak mümkün.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: Akbük Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 80 km. Şehir Merkezine Mesafe: 7 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında) Snack Saati (14:30 ile 16:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Gözleme (14:30 ile 16:00 saatleri arasında) Dondurma (16:00 ile 17:00 saatleri arasında) Coffe Break (16:30 ile 17:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında) Gece Çorbası (23:00 ile 23:30 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis odaları max. 3 kişiliktir. 4. pax ancak, max 4 yaş bebek yatağında yatacak cocuk olabilir. * Taze sıkılmış meyve suları,yabancı ve kutu içecekler ücretlidir. * Wifi bazı ortak alanlarda ücretsizdir. * Tesise girişte minibara 1 litre su konulur. * Çocuklar için oyun parkı mevcuttur. * Baketbol,voleybol gece ücretlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak