Casa Blanca Hotel

Casa Blanca Hotel Marmaris' in eşsiz plajları bulunan İçmeler mevkisinde bulunmaktadır. Tesis denize sıfır konumda olup, Dalaman havalimanına sadece 100 km uzaklıktadır. Ayrıca Marmaris merkezine de 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Herşey dahil ile hizmet vermekte olan Casa Blanca Hotel' de eşsiz lezzetler ve farklı tatlar ile tanışacaksınız. Yaz dönemi boyunca konsept 00:00 saatine kadar geçerli olup, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak verilmektedir. Tesiste balayı çiftlerine özel olarak odaya meyve sepeti ikramı da yapılmaktadır.

Tesise 16 yaş ve üzerindeki misafirler kabul edilmektedir. Ayrıca tesisin kendisine ait çakıl, kum karışık plajı bulunmaktadır. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve snack hizmeti ücretsiz olarak alınabilinmektedir.

Casa Blanca Hotel tesis aktiviteleri bulunmamaktadır. Tesiste bulunan emanet kasa, masaj, mini bar gibi hizmetler ücretlidir. Ayrıca otopark, ön büro, şemsiye, şezlong, açık havuz, minder gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Tesiste yabancı içecekler ve taze sıkılmış portakal gibi meyve suları ücretlidir. Tesisin 40 adet odası bulunmaktadır. Odalarda çay - kahve seti, LCD / Plazma TV, duş, saç kurutma makinesi, split klima, emanet kasa, mini bar ve seramik zemin bulunmaktadır.

Casa Blanca Hotel, içmeler otelleri arasında olan bir tesis olup kendisine ait otoparkı mevcuttur ve ücretsizdir. Tesiste ilave yatar bulunmamaktadır. Oda içerisinde bulunan tek kişilik kanepe yatak olacak kullanılabilinir. Sessiz. Sakin ve kafa dinlemek için uygun bir oteldir.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: İçmeler Denize Mesafe: 0 m. Dalaman Havalanı Mesafe: 100 km Marmaris Merkezine Mesafe: 8 km

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı(07:30 - 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 - 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (16:00 - 17:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 - 21:30 saatleri arasında)

Tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis 16 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir. * 09.00–24.00 saatleri arasında yerli içecekler ücretsizdir. * Yabancı içecekler ve taze sıkılmış meyve suları ücretlidir. * Tesiste ilave yatak yoktur. Tek kişilik kanepe yatağa dönüştürülebilmektedir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak