Club DenaGenel Tesis Özellikleri

Club Dena Hotel`in tüm daireleri bulabileceğiniz mobilyalı balkonlar ile donatılmıştır. Her odasında bulabileceğiniz TV, buzdolabı ve mini mutfakta bulunmaktadır. Tüm dairede kanepeli bir oturma alanı ve özel banyo vardır. Marmaris `in eşsiz sahiline sadece 300 metre uzaklıktadır. Yüzme havuzları yorgunluğunuzu atabileceğiniz saunası da bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra palmiye ağaçları içeren büyük yemyeşil bir bahçe ve şezlonglarla donatılmış bir havuz alanı da mevcuttur. Akşamları müzik eşliğindeki çeşitli eğlenceleri ve gösterileri ile Club Dena Otel tam da istediğiniz gibi..

Konum

Mevkii:Siteler Denize Mesafe:300 m. Havaalanına Mesafe:90 km. Barlar Sokağına Mesafe:2 km. Şehir Merkezine Mesafe:2 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ÖNEMLİ NOTLAR

* Halk plajı kullanılmaktadır. Şezlong, şemsiye ücretlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak