Club Konaklı Hotel

Club Konaklı Hotel Alanya bölgesinin Konaklı mevkiinde yer almaktadır. Otogara mesafesi 12 km, Gazipaşa Havaalanına mesafesi 55 km, Barlar Sokağına Mesafesi 3 km, Alanya Şehir Merkezine Mesafesi 12 km, Denize Mesafesi 200 m' dir. Tesis 10.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Tesisin 223 odası mevcuttur. Std. odalar 20-25 m² genişliğindedir. Aile odalarının bir kısmı ara kapılı, bir kısmı tek geniş oda şeklindedir. 35-40 m² arasındadır.Güven içerisinde konaklayıp, sizler için özenle hazırlanan odalarınız,içerisinde rahat hava alabileceğiniz balkonunuz, bunaltıcı sıcaklarda serinleyebileceğiniz klimanız, size özel olarak tasarlanan banyonuzla birlikte tesiste huzurlu ve mutlu bir şekilde misafir olabilirsiniz.Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklargöstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır). Tesisin kum, çakıl karışık plajı mevcut olup, şelong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti ücretsiz sunulmaktadır. Denize Mesafesi 200 m' dir. Club Konaklı Hotel' de muhteşem Akdeniz'in kristal mavisiyle ve sapsarı kumuyla hayalinizikurduğunuz tatili gerçekleştirebilirsiniz. Tesis açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve su aydıraklı ilave bir yüzme havuzu sunmaktadır.Bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. Türk hamamı ve saunası da vardır. Tüm odalarında düz ekran uydu, TV, mini bar ve manzarasına doyamayacağınız bir balkon vardır.Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri otelin restoranında açık büfe olarak servis edilmektedir.Barlarda alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır. İster kapalı isterseniz de açık havadayemeklerinizi yiyebilirsiniz.Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde 10:00-23:00 saatleri arasında tüm yerli içecekler ücretsizdir. Herşey dahil konsepti 23:00 a kadar geçerlidir. Bilardo, tenis, masa tenisi gibi bir çok spor aktivitelerine katılabilir eğlencenizi daha fazla arttırabilrsiniz. Tesisimizin balayı konsepti mevcuttur. Tesisde otopark vardırve ücretsizdir. Kendinizi en iyi şekilde hissedebileceğiniz, denizi , birbirinden farklı aktiviteleri ve eşişiz manzarasıyla hayal ettiğiniz tatili Armas Beach Hotelle mutlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Tesis Özellikleri

Kendine özel plajına sadece 250 metre uzaklıkta yer alan bu otel, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve su kaydıraklı ilave bir yüzme havuzu sunmaktadır. Türk hamamı ve saunası da vardır. Tüm odalarında düz ekran uydu, TV, mini bar ve manzarasına doyamayacağınız bir balkon vardır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri otelin restoranında açık büfe olarak servis edilmektedir. Otelde 3 plaj ve bir bar vardır buralarda alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır. İster kapalı isterseniz de açık havada yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Birçok spor aktivitesine katılabilir, gün boyunca denizin, kumun güneşin, eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Konum

Mevkii: Konaklı Denize Mesafe: 250 m. Otogara Mesafe: 12 km. Gazipaşa Havaalanına Mesafe: 55 km. Barlar Sokağına Mesafe: 3 km. Alanya Şehir Merkezi Mesafe: 12 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında) Snack Havuz Başı (10:30 ile 18:00 saatleri arasında) Beach Snack (11:00 ile 18:00 saatleri arasında) Gözleme (10:30 ile 17:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) * A La Carte Restaurant(19:00 ile 21:00 Saatleri arasında) Loby Stand Bar (10:00 ile 23:00 arası konsantire meyve suları ve su) Havuz Bar (garden bar)(10:00 ile 23:00 arası yerli alkolü alkolsüz içecekler) Havuz Stand (10:00 ile 23:00 arası sıcak içecekler- konsantire meyve suları ve su) Restaurant Bar (yemek saatlerinde) yerli alkolü alkolsüz içecekler Restaurant Stand (yemek saatlerinde) sıcak içecekler- konsantire meyve suları Sahil Bar Stand (10:00 ile 18:00 arası sıcak içecekler - alkolsüz içecekler ve şarap) Turkuaz Bar (10:00 ile 22:00 arası sıcak içecekler-alkolsüz içecekler ve şarap)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde 10:00-23:00 saatleri arasında tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 10.000 m² alan üzerine kurulmuştur.

ÖNEMLİ NOTLAR

* A La Carte Restaurant rezervasyon sistemiyle hizmet vermektedir. * Havlu depozito karşılığı verilmektedir. * Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi, şişe ve kutu içecekler ücretlidir. * Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak