Datça Otelleri

datça otelleri

Datça Otelleri

6 Otel

Muğla’daki tatil yerleri sadece doğal güzellikleri ile değil aynı zamanda tarihi zenginlikleriyle de insanı cezp etmektedir. Muğla doğası, deniz-kum-güneş üçlüsü, sosyal ve kültürel etkinleriyle turizmin gözde illerinden biridir. Hem kent merkezinde hem de ilçelerde doğal zenginlik, tarihi doku, kültürel birikim Muğla’yı ülkenin en çok ziyaret edilen ve en iyi tatil yörelerinden biri yapmaktadır. Kent gerek konumu, gerekse de kültürel dokusunun zenginliği ile tatil yapılacak yerler listesinde zirvededir. İşte, tatil planları yapanlar için fırsatoteli.com web sayfasından Datça Otelleri listesine ulaşıp kendinize en uygun koşullardaki otelleri incelemeniz mümkündür. Deniz, kum ve güneşin tadının en çok çıkartıldığı ve en çok keyif alındığı tatil merkezleri içerisinde ilk sırada yer alan bu güzide şehir, yerli ve yabancı turistlerin tatil için ilk adresleri arasındadır.

Muğla denince ilk akla gelen ilçeler Bodrum, Datça, Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman Muğla’nın birbirinden güzel ilçeleri her tatil dönemi yerli ve yabancı turistlerin uğrak tatil merkezlerindendir. Ancak Akdeniz’e doğru çıkıntı yaparak uzanan Datça, berrak denizi, yumuşak kumları, imbatı, tarihi dokusu ile bambaşkadır. Eski Datça’da tarih sizi başka bir aleme götürürken, yeni Datça’da deniz-kum-güneş üçlüsü bambaşka bir aleme götürür. Datça Otelleri hakkında merek ettiğiniz tüm sorular fırsatoteli.com aracılığıyla yanıt bulmakta ve online rezervasyon ile aylar öncesinden tatil planınız güvence altına alınmaktadır. Her köşesi birbirinden farklı doğa cenneti olan Ege’nin bu nadide ilçesi, bu yaz tatili planlarınız arasındaysa fırsatoteli.com adresini tatil planı yapmadan önce muhakkak ziyaret edin.

Yazın yaklaştığı şu günlerde tatil planı yapanların ilk aklına gelen tatil merkezlerinden biri olan Datça’da hangi bölgede, hangi otellerin yer aldığını öğrenmek için Datça Otelleri ile ilgili olarak fırsatoteli.com, sizlere sınırsız bir hizmet vermekte ve tatil planlarınızı güvence altına almaktadır. fırsatoteli.com aracılığıyla Datça’daki en iyi oteller, hizmette en iyi olan ve bütçenize en uygun olan oteller hakkında bilgi sahibi olup tatil planlarınızı riske atmadan yapabilirsiniz.Mevkii: Emecik Köyü Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 150 km. Datça Merkezine Mesafe: 15 km. Marmaris Merkeze Mesafe: 50 km.

Perili Bay Resort Hotel Datça,  Muğla

Mevkii: Datça Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 13 km. Havaalanına Mesafe: 160 km. Şehir Merkezine Mesafe: 13 km.

Club Datça Tatil Köyü Datça,  Muğla

Mevkii:Datça Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 1 km. Havaalanına Mesafe: 170 km. Barlar Sokağına Mesafe: 600 m. Şehir Merkezine Mesafe: 400 m.

Daha Çok Otel Göster