Denizkızı HotelGenel Tesis Özellikleri

Deniz Kızı Hotel ve Deniz Kızı Royal bölgenin en güzel kumsalı olarak kabul edilen koyda yer alıyor. Bu iki kardeş tesis, özellikle lezzetli mutfaklarıyla öne çıkıyor.

Konum

Mevkii: Alsancak Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 8 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Ücretsiz) Tüm İçecekler Ücretlidir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında tesiste alınacak tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı Odada Bornoz ve Terlik Odada Çiçek Müsaitliğe Bağlı Oda Upgrade

ÖNEMLİ NOTLAR

*18 yaşından küçük misafirlerimiz annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından -muvafakatname- almak zorundadır. *Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *Tesisin kendine ait kum plajı bulunmaktadır. *Balayı çiftlerinin evlilik cüzdanlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir. *31.12.2015 Yılbaşı gecesi balo yemeği ve yerli içecekler konaklama fiyatlarına dahildir. Diğer gecelerde tüm içecekler ekstradır.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak