Diamond Premium Hotel & Spa

Diamond Premium Resort Hotel & Spa, yeşil ile mavinin buluştuğu Side Sorgun-Titreyen Göl mevkiinde inşaa edilmiştir. Havaalanına mesafesi 70 km, Şehir merkezine mesafesi 4 km,otogara mesafesi 5 km' dir. Denizimizin kum, çakıl plajı mevcuttur.Denize mesafesi 250 m' dir. Şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretsizdir.Tesisten plaja Alt geçit ile ulaşım mevcuttur. Tesisin 360 odası mevcuttur. Tesisin junior suit odalarına 3 yetişkin yada 3 yetişkin 1 çocuk şeklindeki konaklamaları tesis onayı ile yapılmaktadır. 7 gün ve üzeri konaklamalarda Ala Carte Restaurant bir defaya mahsus ücretsizdir. Tesisin standart odalarında 2+1 (14 yaşa kadar çocuk) konaklama yapabilmektedir. 3 yetişkin veya 2 yetişkin 2 çocuk konaklamarı tesis onayı ile sıkışıklık kabul edildiğinde yapılmaktadır.Tesisin Family A odaları çift banyolu, Family B odaları tek banyolu olup her iki oda tipi de ara kapılıdır. Family B odaları kara manzaralı, Family A odaların deniz manzaralıdır. Özel İndirimler (Balayı, Öğremen, 2 Bayan indirimi, vs.) Erken Rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken Rezervasyon döneminden sonra kullanılabilir. Lütfen kullanma tarihlerini sorunuz. Özel İndirimler (Balayı, Öğremen, 2 Bayan indirimi, vs.) Erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken Rezervasyon döneminden sonra kullanılabilir. Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır). Standart Oda; 28-30 m², Family Oda A-B 55 m² olup ara kapılıdır, Junior Suit 56 m² olup tek geniş odadır. Otelde balayı çiftlerine özel oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap ikramı sunulmaktadır. Otel gün boyu full animasyon hizmeti sağlamaktadır.Ultra herşey dahil konsepti 24 saat geçerlidir. Huzur, mutlu ve eğlence dolu bir tatil yapmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Diamond Premium Resort Hotel'e bekleriz.

Genel Tesis Özellikleri

Diamond Premium Resort Hotel & Spa, yeşil ile mavinin buluştuğu Side Sorgun-Titreyen Göl mevkiinde inşaa edilmiştir. Şehir merkezine 4 km, havaalanına 70 km, otogara ise 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize 250 m mesafesi bulunan tesiste 3 adet açık havuz ve 1 adet kapalı havuz mevcuttur. Yemyeşil doğası ve kusursuz hizmet anlayışı ile Diamond Premium Resort Hotel & Spa bu sezonda siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Konum

Mevkii: Titreyen Göl Denize Mesafe: 250 m. Havaalanına Mesafe: 70 km. Şehir Merkezine Mesafe: 4 km. Otogara Mesafe: 5 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Ultra Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında) Snack Saati (11:00 ile 15:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Gece Büfesi (21:30 ile 23:30 saatleri arasında) * Türk Ala Carte Restaurant * İtalyan Ala Carte Restaurant

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Side bölgesinin Titreyen Göl mevkii'nde yer almaktadır. * Ultra herşey dahil konsepti 24 saat geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 250 m'dir. Kum, çakıl plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretsizdir. * Tesisin 360 odası mevcuttur. Standart odaları 28 m², aile odaları 30 m² olup ara kapılıdır. * 5 bantlı aquapark bulunmaktadır. * Balayı konsepti mevcuttur. * Gün boyu full animasyon hizmeti vermektedir. * Tesis çevresi otopark olarak ücretsiz kullanılabilir. * Tesiste internet hizmeti sadece lobide ücretsiz olarak kullanılmaktadır. * 7 gün ve üzeri konaklamalarda Ala Carte Restaurant bir defaya mahsus ücretsizdir. * Tesisin standart odalarında 2+1 (14 yaşa kadar çocuk) konaklama yapabilmektedir. 3 yetişkin veya 2 yetişkin 2 çocuk konaklamarı tesis onayı ile sıkışıklık kabul edildiğinde yapılmaktadır. * Özel İndirimler (Balayı, Öğremen, 2 Bayan indirimi, vs.) Erken Rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken Rezervasyon döneminden sonra kullanılabilir. Lütfen kullanma tarihlerini sorunuz. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak