Doria Hotel BodrumGenel Tesis Özellikleri

yok

Konum

Mevkii: Bitez Denize Mesafe: 250 m. Otogara Mesafe: 5 km. Havaalanına Mesafe: 40 km. Barlar Sokağına Mesafe: 5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (06:30 ile 10:30 saatleri arasında) Akşam Yemeği Tüm İçecekler Ücretli Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (06:30 ile 10:30 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

KIŞ KONSEPT ÖZELİKLERİ

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:30 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Özel olarak hazırlanmış balayı odası yatak ve vıp set-up ile banyo süslemesi. Meyve tabağı 3’lü kuruyemiş ve şarap ikramı (75 cl). Odaya ücretsiz kahvaltı servisi (İstenilen 1 gün). Odaya günlük gazete servisi. Turn-down servisi.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Yılbaş programında; Özel yılbaşı gala menüsü, Fasl-ı Bodrum, Grup Halikarya, Oryantal show ve limitsiz yerli içki sunulacaktır. Gala programı kişi başı 250 TL olarak ücretlendirilecektir. Min. 3 gece konaklayan misafirlere özel Holistik Doria Masaj hediye edilecektir. * Tesise evcil hayvan 20 Kg. ‘a kadar kabul edilir ve ücrete tabiidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak