Egeria Park HotelGenel Tesis Özellikleri

Egeria Park Hotel Kuşadası - Davutlar mevkiinde yer almaktadır. Şehir merkezi, barlar sokağı ve otogara 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tesiste 1 adet açık havuz ve 1 adet çocuk havuzu vardır. Herşey dahil hizmeti ile yeni tatlar keşfedeceksiniz. Tesiste canlı müzik ve animasyon haftada 1 gün Türk Gecesi aktivitesi olarak sunulmaktadır. Egeria Park Hotelin balayı çiftleri içinde ayrıcalıklı hizmetleri bulunmaktadır. Kendinizi evinizde gibi hissetmek için Egeria Park Hoteli seçin.

Konum

Mevkii: Davutlar Denize Mesafe: 800 m. Otogara Mesafe: 10 km. Havaalanına Mesafe: 80 km. Barlar Sokağına Mesafe: 10 km. Şehir Merkezine Mesafe: 10 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Snack Saati (15:00 ile 16:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Yılbaşı akşamı gala yemeği, canlı müzik, kişi başı 1 adet 20 cl.lik rakı yada 2 şer adet alkollü yada alkolsüz içecek, 1 Ocak sabahı açık büfe brunch sunulacaktır. * Canlı müzik ve animasyon haftada 1 gün Türk gecesi aktivitesi olarak sunulmaktadır. * 10:00- 23:00 arası soft içecek ve yerli içkiler ücretsizdir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak