Elite World MarmarisGenel Tesis Özellikleri

İçmeler mevkiinde yer alan Elite World Marmaris spa olanakları, özel olarak dizayn edilmiş odaları ile dikkat çekmektedir. Denize yalnızca 40 metre mesafede bulunan tesis Tam Pansiyon Plus konseptinde hizmet vermektedir. Balayı çiftleri için birbirinden ilgi çekici hizmetler sunan tesiste konaklama yapmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Marmarisin eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir yaz için Elite World Marmarisi tercih edin..

Konum

Mevkii: Marmaris İçmeler Denize Mesafe: 40 m. Havaalanına Mesafe: 90 km. Marmaris Şehir Merkezine Mesafe: 7 km Marmaris Otogara Mesafe: 11 km

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 09:30 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Konsept Dahilindeki Yemeklerde İçecekler Ücretsiz (Meşrubat-Çay-Kahve-Bira-Şarap-Su) * L'oliva Restaurant A'la Carte (19:30 ile 22:00 saatleri arasında)(ücretli)

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Plus Konseptinde Deluxe odalarda konaklama Odaya özel kahvaltı servisi(1 defa) Giriş günü odada özel balayı dekorasyonu Giriş günü odaya meyve tabağı ve şarap ikramı Bir defaya mahsus L'oliva restaurantta bir gece %50 indirimli akşam yemeği (içecekler hariç) Fit Life kullanımı %50 indirimli Müsaitliğe göre erken giriş geç çıkış imkanı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis yetişkin oteli olup, 16 yaş üzeri misafir kabul etmektedir. * Balayı konsepti min. 3 gece ve üzeri konaklamalarda geçerli olup, evlilik cüzdanı talep edilmektedir. * Plaj havlusu ücretsiz olarak sunulmaktadır. * Tesisin sınırlı kapasitede özel plajı mevcuttur. * Genel alanlarda ve odalarda wifi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak