Grand Yazıcı Club Marmaris Palace

Marmaris siteler mevkiinde kurulu olan Grand Yazıcı Club Hotel yeşilin ve doğanın içinde denize sıfır olarak konumlandırılmış ve ultra her şey dahil hizmet seçenekleri ile unutulmayacak bir tatil fırsatı sunmaktadır.
Grand Yazıcı Club Hotel 3 adet açık havuz, 2 adet kapalı havuz ve iki adet çocuk havuzu bulunmaktadır. su kaydırağı, kum plajı, çakıl plajı ve özel platform plajı bulunmaktadır. Günün her saatinde plaja anında inebilir, şemsiye, şezlong ve minderleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Plajda yiyecek ve içecek servisleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Grand Yazıcı Club Hotel 491 odası ile oldukça geniş çapta misafir ağırlamak için tasarlanmıştır. 24 metrekare standart odası bulunan otelin aile odaları ise ara kapılıdır. Oda içinde mini bar, emanet kasa, televizyon, internet, klima gibi birçok açıdan farklı hizmet sunulmaktadır.
Her şey dahil konseptte hizmet veren Grand Yazıcı Club Hotel açık büfe ikramları ve dünya mutfağında seçme lezzetler ile Ala Carte restoran çeşitlerini bulundurmaktadır. Değişik bar konseptleri ile 24 saat her şey dahil olarak hizmet sunulmaktadır.
Grand Yazıcı Club Hotel tesis aktiviteleri ise su kaydırağı, animasyon, spor salonları, Türk hamamı, sauna, masaj, güzellik salonu gibi seçenekler bulunmaktadır.
Son derece eğlenceli ve hoş vakit geçireceğiniz Marmaris otelleri arasında olan Grand Yazıcı Club Hotel unutulmayacak bir tatilin kapılarını sizler için aralamaktadır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Grand Yazıcı Club Marmaris Palace

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı Geç Kahvaltı Öğle Yemeği Snack Coffe Break Akşam Yemeği Çorba Servisi * Türk A'la Carte Restoran * İtalyan A'la Carte Restoran * Balık A'la Carte Restoran

Tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesiste Buz Paneti sahası mevcuttur. * Plaj Havlusu günde bir defa ücretsiz olarak sunulmaktadır. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak