İz Flower Side Beach

Yeşillik bir alanın içerisinde, Kum köy mevkiinde bulunan İz Flower Side Beach, şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan otelde 0 – 12 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz konaklama hakkına sahiptir. Balayı misafirlerine özel hizmetler bulunmaktadır. Tesis içerisinde 1 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Balayı çiftlerine odaya meyve sepeti ve şarap ikramı hizmeti verilmektedir. Tesisin toplam 259 odası bulunmaktadır. Standart odaların büyüklüğü 23 metrekare, aile odaları 33 metrekare büyüklüğündedir. 2 bantlı su kaydırağı vardır. Gün boyu soft animasyon devam etmektedir. Ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren otelin her şey dahil konsepti 00.00 saatine kadar geçerli olmaktadır.

İz Flower Side Beach tesis aktiviteleri, Disco, yelkenli, paraşüt, bilardo, kano, türk hamamı, deniz bisikleti, su kaydırağı, sörf, banana gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Yelkenli, paraşüt, bilardo, kano, deniz bisikleti, banana ekstra ücretli etkinlikler arasında yer almaktadır. Kum plaj vardır. Şezlong ve minder ücretsiz olarak verilmektedir. Her şey dahil konsept içerisinde kahvaltı, geç kahvaltı, Snack saati, öğle yemeği, Coffe break, pide saati, akşam yemeği, gece çorbası hizmetleri verilmektedir. Plaj havlusu hizmeti ücretsiz, plaj havlusu yıkatma ücretlidir. Özel indirimler erken rezervasyon dönemi içerisinde kullanılmamaktadır. Oda özelliklerine göre gecelik kişi başı konaklama ücretlerinde değişiklikler olabilmektedir.

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servisleri açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Tesisin belirlemiş olduğu saatler içerisinde, belirli marka tüm yerli içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti ücretsizdir. Odalar, misafirlerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kendilerini evlerinde hissettirecek konfora uygun olarak dekore edilmiştir. Banyoda telefon hizmeti ücretlidir.

Genel Tesis Özellikleri

İz Flower Side Beach yeşillikler içine konumlandırılmıştır. Kumköy Mevkiinde yer alan tesis şehir merkezine 5 km, havaalanına 68 km uzaklıktadır. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken tesiste 1 adet açık havuz ve 1 adet çocuk havuzu mevcuttur. Konforlu odaları, herşey dahil hizmeti ile sizler için özenle hazırlanmış yemekleri ve çeşitli aktiviteleri ile İz Flower Side Beach vazgeçilmeziniz olacak.

Konum

Mevkii:Kumköy Denize Mesafe:0 m.Havaalanına Mesafe:68 km. Şehir Merkezine Mesafe:5 km

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında) Snack Saati (12:30 ile 16:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (10:00 ile 21:00 saatleri arasında) Pide Saati / Gözleme (11:00 ile 15:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Gece Çorbası (23:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Side bölgesinin Kumköy mevkii'nde yer almaktadır. * Herşey dahil konsepti 00.00'a kadar geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 0 m'dir. Kum plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretsizdir. * Tesisin 259 odası mevcuttur. Standart odaları 23 m², aile odaları 33 m² olup ara kapılıdır. * 2 bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. * Balayı konsepti mevcuttur. * Soft animasyon hizmeti vermektedir. * Otopark hizmeti ücretsizdir. * Plaj havlusu ücretsizdir. Yıkama ücretlidir. * Tesiste tüm alanlarda internet mevcut olup ücretlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak