Konyaaltı Otelleri

konyaaltı otelleri

Konyaaltı Otelleri

11 Otel

Konyaaltı Antalya da bulunan bir ilçe olarak tatil yapmak için tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Dağlarla kaplı olan çevresi ile muhteşem bir doğası olan Konyaaltı tatilcilerin güzel vakit geçirmesi için birbirinden farklı imkanlar sağlayan Konyaaltı otelleri ile konaklama imkanı sunmaktadır. Deniz ile güneşin keyfini çıkartmak isteyenlere aynı zamanda yeşili de sunan bu alanda bulunan oteller için firsatoteli.com güvencesi ile satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Temiz plajları ile tatilde denizin keyfini çıkartmak isteyenlere gönüllerince yüzme imkanı sağlamaktadır. Antalya da tatil yapacak olanların tercih edebileceği belediye olan Konyaaltı gezilecek yer seçenekleri ile de tatilcilere görülmeye değer yerleri sunmaktadır.

Konyaaltı otelleri ile tatilin tadını çıkartmak isteyenler farklı bütçeler ile seçim yapma imkanı bulmaktadır. Bu sayede daha uzun süre tatil yapma fırsatı bularak bu şekilde yazın keyfini diledikleri gibi çıkartabilirler. Konyaaltı plajı en çok tercih edilen plajlar arasında bulunduğundan denizin keyfini çıkartmak isteyenler için denize yakın otelleri bulunan bir tatil yeridir. Ulaşım sağlamak için havayolunu tercih edenler Antalya üzerinden ulaşım sağlayabilirler. Antalya havaalanı üzerinden ulaşım sayesinde daha kısa sürede belediyeye ulaşım sağlanabilir. Antalya havaalanı yalnızca 20 km uzakta olduğundan bu şekilde kolayca ulaşım sağlanabilir.

Konyaaltı Antalya’nın limanının olduğu bir ilçe olarak turistlerinde sıkça tercih etmesine neden olmaktadır. Konyaaltı otelleri de limana veya daha sakin olan alanlarda sizlere seçme imkanı sunmaktadır. Aradığınız tarzda otelleri istediğiniz de firsatoteli.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. Bu sayede tatiliniz de sorun yaşamadan tatilin keyfini dilediğiniz gibi çıkartma imkanı bulabilirsiniz. Otellerde farklı bütçelere göre seçim yapma imkanı bulunduğundan bu şekilde herkes kendi bütçesine göre kolayca seçim yaparak bu şekilde tatil yapabilirler.

Özkaymak Falez Hotel Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 400 m. Otogara Mesafe: 30 km. Havaalanına Mesafe: 17 km. Barlar Sokağına Mesafe: 30 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km.

Grida City Hotel Konyaaltı,  Antalya

Denize Mesafe: 900 m. Havaalanına Mesafe: 35 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1 km. Otogara Mesafe: 5 km.

The Corner Park Hotel Konyaaltı,  Antalya

Mevkii:Konyaaltı Denize Mesafe:0 m. Otogara Mesafe:5 km. Havaalanına Mesafe:20 km. Şehir Merkezine Mesafe:0 km.

Perla Mare Hotel Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 15 m. Otogara Mesafe: 6 km. Havaalanına Mesafe: 17 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

Elit Başaran Otel Konyaaltı,  Antalya

Denize Mesafe: 150 m. Otogara Mesafe: 2 km. Havaalanına Mesafe: 15 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km. Otogara Mesafe: 15 km.

Hotel Villa Granada Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 100 m. Havaalanına Mesafe: 12 km. Şehir Merkezine Mesafe: 0 m.

Sunis Hotel Su Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 18 km. Barlar Sokağına Mesafe: 1.5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1.5 km.

Harrington Park Resort Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 3 km. Havaalanına Mesafe: 20 km. Şehir Merkezine Mesafe: 3 km.

Sea Life Family Resort Konyaaltı,  Antalya

Mevkii: Konyaaltı Denize Mesafe: 100 m. Otogara Mesafe: 3 km. Havaalanına Mesafe: 20 km. Barlar Sokağına Mesafe: 2 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Crowne Plaza Antalya Konyaaltı,  Antalya

Denize Mesafe: 100 m. Otogara Mesafe: 4 km. Havaalanına Mesafe: 50 km. Barlar Sokağına Mesafe: 30 km. Şehir Merkezine Mesafe: 4 km

La Porte Boutique Hotel Konyaaltı,  Antalya

Butik otel kalitesiyle sizlere unutamayacağınız anılar yaşatmak üzere kurulan tesisimiz hava limanına 19 km, şehrin tarihi merkezine 5 km, Konyaaltı Plajına yürüme mesafesinde olup aynı zamanda Antalyanın en büyük alışveriş merkezlerine komşu, koyları ve çam ormanlarının süslediği Kemer ilçesine de 35 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Daha Çok Otel Göster