Larissa Mare Beach

Larissa Mare Beach Kemer bölgesinin Beldibi mevkiinde yer almaktadır. Yemyeşil doğanın ortasında arasında yer alan bir tesistir. Bu yemyeşil doğayla iç içe bir tatil yapmak siz değerli müşterilerimizi huzura kavuşturacaktır. Otogara mesafesi 15 km, havaalanına mesafesi 35 km, şehir merkezine mesafesi 15 km'dir. Tesisin 66 odası mevcuttur. Standart odalar 23 m² genişliğindedir. Aile odası bulunmamaktadır. Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vb.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. Balayı konsepti yoktur. Yaz dönemi Herşey Dahil konsepti 22.00'a kadar geçerlidir. Gün boyu full animasyon hizmeti vermektedir. Tesisin denize sıfırdır. Otelin kum çakıl karışık plajı vardır. Şezlong,şemsiye ve minder ücretsizdir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti ücretsiz sunulmaktadır. 1 bant su kaydırağı mevcuttur. Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir. Otopark mevcuttur,ücretsizdir. Otelde aquapark veya kaydıraklı havuz hizmetinize sunulmaktadır. Tesiste sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir. Larissa Mare Beach Hotel' de birden fazla aktiviteyle birlikte sıkılmadan eğlenerek dolu bir şekilde gerçekleştirmeniz hiç de zor olmamaktadır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: Beldibi 1 Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 15 km. Havaalanına Mesafe: 35 km. Şehir Merkezine Mesafe: 15 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Herşey dahil konsepti 10:00 ile 22:00 saatleri arasında geçerlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır) * Standart Oda: 3 kişilik tek yataklıdır. 2 kişi, 1+1, 2+1, 3 kişi konaklama yapılabilir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak