Mesut HotelGenel Tesis Özellikleri

Obagöl Mevkiinde bulunan Mesut Hotel otogara 3 km, havaalanına 130 km, şehir merkezine ise yalnızca 2 km mesafede bulunmaktadır. Denize 50 m olan konumu ile bölgenin en çok tercih edilen tesisleri arasında yer almaktadır. 1 adet açık havuz ve 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Balayı çiftleri için odaya meyve sepeti ve şarap ikramı da bulunan Mesut Hotel ayrıcalıklarını keşfedin.

Konum

Mevkii:Obagöl Denize Mesafe: 50 m. Otogara Mesafe: 3 km. Antalya Havaalanına Mesafe: 130 km. Gazipaşa Havaalanına: 35 km. Alanya Merkezine Mesafe: 2 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 09:30 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (09:30 ile 10:00 saatleri arasında) Snack Saati (11:00 ile 16:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 1.712 m² alan üzerine kuruludur.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Alanya bölgesinin Obagöl mevkii'nde yer almaktadır. * Herşey dahil konsepti 23:00'a kadar geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 50 m. dir. * Tesisin kum plajı mevcut olup, şezlong, şemsiye, minder ücretlidir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti ücretli olarak sunulmaktadır. * Tesisin 131 odası mevcuttur. Std. odalar 22 m² genişliğindedir. Aile odası yoktur. * Balayı konsepti mevcuttur. * Gün boyu soft animasyon hizmeti vermektedir. * Otopark mevcuttur, ücretsizdir. * Tüm ithal içecekler, taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ücretlidir. * Tesisle plaj arasından yol geçmektedir. Misafirler alt geçit kullanarak plaja ulaşmaktadırlar. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak