Mira Garden Resort Hotel

Kemer merkezde yer alan Mira Garden Resort Hotel, denize mesafesi 1 km.dir. tesis ile deniz arasında Shuttle servis hizmeti bulunmaktadır. Tesisin genel hizmetleri arasında oyun parkı, emanet kasa, telefon, masaj, mini bar, türk hamamı, mini club hizmetleri yer almaktadır. Emanet kasa, telefon, masaj, mini bar, türk hamamı, çamaşırhane, içecek otomatı ekstra ücretli hizmetler arasında yer almaktadır. Açık havuz ve çocuk havuzu hizmetleri de bulunmaktadır. Her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Tesiste sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri açık büfe kahvaltı şeklinde servis edilmektedir. Tesisin belirlemiş olduğu saatler arasında tüm yerli içecekler ücretlidir. Tesise 150 metre mesafeli halk plajı ücretsizdir.

Mira Garden Resort Hotel tesis aktiviteleri, özel kum plaja giriş, şezlong, şemsiye ve minder ücretlidir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti bulunmamaktadır. Tesisin toplam 71 odası bulunmaktadır. Standart odalar 24 metrekare büyüklüğündedir. Tesiste aile odası bulunmamaktadır. Kişi başı gecelik konaklama ücretleri, odanın özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Balayı konsepti hizmeti verilmemektedir. Gün boyu soft animasyon devam etmektedir. Otopark ücretsizdir.

Açık yüzme havuzu sezonluk olarak açıktır. Havaalanına 35 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Özel indirimler erken rezervasyon dönemi içerisinde kullanılmamaktadır. Misafirler erken rezervasyon dönemi dışında özel indirim fırsatlarından faydalanabilmektedir. Otel çevresinde, yakın mesafede, gezilebilecek birçok tarihi bölge bulunmaktadır. Özel sigara içilebilir alan bulunmaktadır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: Merkez Denize Mesafe: 1 km. Havaalanına Mesafe: 55 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 09:30 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Çay Saati (16:30 ile 17:30 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak