Munamar Beach & Residence Hotel

Muğla’nın İçmeler bölgesinde, çam ağaçları ve ormanlarla çevrili bir alanda kurulu olan Munamar Beach Residence, özel plaj alanına sahip oteller arasında adından söz ettirmektedir. Marmaris merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan otel, her şey dahil konsept ile hizmet vermektedir. Tesise 15 yaş üzeri misafirler kabul edilmektedir. Odaların içerisinde bulunan mini barda sadece soft içecekler olup, mini bar otele giriş günü ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Residence binasının ek binasında yiyecek servisi olmamakla birlikte içecek servisi bulunmaktadır. Otelde Carmelos Bar bulunmaktadır. Carmelos Bar içerisinde haftanın belirli bir gününde canlı müzik vardır. Özel indirimlerden faydalanmak isteyenler erken rezervasyon döneminde bu indirimlerden faydalanamamaktadır.

Munamar Beach Residence tesis aktiviteleri, spa paketleri, türk hamamı, sauna, havuz, plaj gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Dalış okulu, Residence içerisinde bulunan alışveriş merkezleri, fotoğrafçı, kuyumcu, bay ve bayan kuaförü ekstra ücretlidir. Fitness merkezi ve su sporları da ücretlidir. Plajda, plaj havlusu, şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Tesisin belirlemiş olduğu saatler içerisinde belirli marka yerli içecekler ücretsizdir.

A’la Carte restoran, rezervasyonlu ve ekstra ücretli olarak hizmet vermektedir. Her şey dahil konsepti içerisinde sunulan hizmetler 10.00 – 24.00 saatleri arasında geçerli olmaktadır. Tesisin 64 standart oda ve 4 suit oda olmak üzere toplam 68 oda bulunmaktadır. Odaların tümünde banyo, saç kurutma, ücretsiz wi-fi, banyo telefonu, ücretli güvenlik kasası, ısıtma ve soğutma sistemi, mini bar, uydu – TV bulunmaktadır. Odaların çoğu deniz, bir kısmı havuz ve orman manzaralıdır. Odaların hepsinde balkon bulunmaktadır. Otel rezervasyon işlemleri esnasında oda seçeneklerinden manzarasına göre seçmeniz mümkündür. Odaların tümünün zemini, halı zemindir. Odalarda ayrıca çay – kahve yapabilme imkanı da bulunmaktadır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: İçmeler Dalaman Havaalanına Mesafe: 100 km. Marmaris Merkeze Mesafe: 8 km.

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07.00-10.00 saatleri arasında) Geç Kahvaltı( 10:00-10:30 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12.30-14:00 saatleri arasında) Snack ( 11.00-16:00 saatleri arasında) Coffe Break (16:00-17:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği(19.00-21.30 saatleri arasında) Gece Çorbası(23:00-24:00 saatleri arasında) Lobby Bar (10:00-02:00 saatleri arasında) Pool Bar (10:00-18:00 saatleri arasında) Carmelos Bar (10:00-02:00 saatleri arasında) A'la Carte Türk Restoran (19:30- 22:00 saatleri arasında) A'la Carte İtalyan Restoran (19:30- 22:00 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis 15 yaş üzeri misafir kabul etmektedir. * Minibarda soft içecekler yer almakta olup, giriş günü ücretsizdir, sadece su yenilenir. * Herşey dahil konsepti 10:00 - 24:00 saatleri arasında geçerlidir. * Residence odaların bulunduğu ek binada yiyecek servisi bulunmamaktadır. İçecek servisi mevcuttur. * Tesisteki bütün şişeli içecekler, ithal içkiler, seçme şaraplar, taze sıkılmış meyve suları ve dondurma ücretlidir. * Carmelos Bar da haftanın belirli günlerinde Canlı Müzik Programı mevcuttur. * A'la Carte restoranlar rezervasyonludur. * Barlarda konsept saati dışındaki saatlerde tüm içecekler ücretlidir. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak