Oscar Resort HotelGenel Tesis Özellikleri

Oscar Oteller Grubu zincirine mensup Oscar Resort Hotel, Kıbrıs Adasının turizm kenti Girne şehir merkezinde kurulmuş, muhteşem deniz manzaralı ve modern yapısıyla bahçe içerisinde konuşlandırılmış 4 yıldız Tatil Köyü ve otel kategorisindedir. Hz.Ömer Türbesi, tarihi Girne Limanı ve muhteşem liman restoranları, tarihi Girne kalesi, tarihi St.Hilarion Kalesi, Bufavento kalesi, Ballapais Manastırı gibi büyüklü, küçüklü tarihi eserlerin arasında yer almaktadır. Geniş bir araziye sahip olan tesis misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konforlu ve rahat bir tatil yapmalarına imkan verecek şekilde düşünülüp tasarlanmıştır.

Konum

Mevkii:Merkez Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 35 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (20:00 ile 22:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ALANSAL BİLGİLER

Tesiste yaz sezonunda soft animasyon ve haftada 2 gün canlı müzik mevcut. Ayrıca havuzda (ücretli) çarpışan botlar bulunmaktadır.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı Odada Bornoz ve Terlik

ÖNEMLİ NOTLAR

*18 yaşından küçük misafirlerimiz annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından -muvafakatname- almak zorundadır. *Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *Evcil hayvan kabul edilmemektedir. *Günde üç kez Girne merkeze ücretsiz shuttle servis mevcuttur. Hareket saatleri 10:00 - 13:00 - 17:00 (Pazar günleri hariç) *31.12.2015 Gecesi 1 adet soft içecek ücretsiz olarak ikram edilecektir. Bunun dışında tüm içecekler ücretlidir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak