Ramada Hotel & Suite Kuşadası

Kuşadası Akyarlar mevkiinde yer alan Ramada Hotel Suites denize 50 metre mesafede bulunmaktadır. Havaalanına 69 km, marina mesafesi 1 km olmaktadır. Yarım pansiyon konsept özelliklerinde hizmet veren Ramada Hotel Suites içerisinde 2 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca kum plajı da mevcuttur. Kum plajda şemsiye, şezlong ve minderler tesis tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde yarım pansiyon olarak hizmet sunan Ramada Hotel Suites tüm içecekler ücretli olarak servis edilmektedir. Ayrıca oda kahvaltı konsepti de bulunmaktadır.

Ramada Hotel Suites tesis aktiviteleri ise soft animasyon, basketbol, mini club, bisiklet, bilardo, masa tenisi, fitness, tenis ve dart olarak sayılabilir. Ayrıca Ramada Hotel Suites içerisinde masaj, sauna, Türk hamamı, doktor, emanet kasa ve tenis ışıklandırma hizmetlerinde de yararlanabilirsiniz.

Balayı çiftleri için de farklı konsept özelliklerinde hizmet veren Ramada Hotel Suites balayı konsepti olarak odaya meyve sepeti ikramı ve oda süslemesi gibi hizmetler ile balayı çiftlerine farklı hizmetler sunmaktadır.

Yaz dönemi boyunca odaya kahvaltı ve yarım pansiyon konsept özelliğinde hizmet veren Ramada Hotel Suites 310 odası bulunmaktadır. Tesisin standart oadaları 34 metrekare olmaktadır. Aile odaları ise 53 ve 71 metrekaredir ve ara kapılıdır. Oda içerisinde mini bar, klima, televizyon, saç kurutma makinesi ve oda servis i gibi imkanlar da bulunmaktadır. Çeşme otelleri arasında bulunan Ramada Hotel Suites farklı ve unutulamayacak bir tatilin kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Havaalanına Mesafe: 69 km. Marina: 1 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30-10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği(19:30-21:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30-10:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ÖNEMLİ NOTLAR

* Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Otel Resimleri


Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak