Ramada Resort Alaçatı

Çeşme Alaçatı mevkiinde yer alan Ramada Resort Alaçatı denize 150 metre mesafede, Alaçatı merkeze 2 km, Çeşme merkeze 7 km, İzmir merkeze ise 80 km mesafede bulunmaktadır. Tam pansion konsept özelliklerinde hizmet veren Ramada Resort Alaçatı açık havuz, kapalı havuz ve SPA açık havuzu bünyesinde bulundurmaktadır.

Tam pansiyon konsepti ile verilen hizmetlerde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sunulmaktadır. Tüm içecekler ise ücretli şekillerde sunulmaktadır. Tesis içerisinde Lobby bar, Roof bar ve Pool bar bulunmaktadır. Ramada Resort Alaçatı tesis aktiviteleri ise fitness, masaj, internet, mini bar, telefon, ön büro, oda servisi, uyandırma servisi ve doktor gibi hizmetleri bulunmaktadır. Yaz boyunca tam pansiyon konsept hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

Tesisin kum plajına mesafesi ise 1000 metre olmaktadır. Plaj girişi ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat plaj içerisindeki tüm hizmetler ve aktiviteler ücretli olmaktadır. 125 odası bulunan tesisin standart oda genişliği ise 20 metre kare olmaktadır. Odalarda mini bar, televizyon, saç kurutma makinesi, klima ve emanet kasası bulunmaktadır.

Doğa ile iç içe olan ve oldukça da kaliteli bir hizmet sunan Ramada Resort Alaçatı, çeşme otelleri arasında bulunmakta ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Oldukça farklı ikramları ve leziz tatları ile her damak zevkine uyum sağlayan Ramada Resort Alaçatı mutfağı değişik lezzetleri de tatmanızı sağlayacaktır.

Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: Alaçatı

GENEL ÖZELLİKLER (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı Öğle Yemeği Akşam Yemeği Tüm İçecekler Ücretli

ÖNEMLİ NOTLAR

* Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak