Royal Taj Mahal

40.000 metre kare alan üzerine kurulmuş olan Royal Taj Mahal, Stone Group Hotels zincirine aittir. 15 Haziran 2015 tarihinde hizmet için açılmıştır. Side şehir merkezine olan uzaklığı 5 km, Manavgat şehir merkezine 10 km ve Antalya Hava Limanına olan uzaklığı 48 km’dir. Denize ise sıfır konumunda bulunmaktadır.

Tesis konaklamasını; Standart oda, Junior Suite, Engelli Odası, Dubleks Aile Odası, Ara Kapılı Aile Odası ve Taj Mahal Family odası şeklinde gerçekleştirmektedir. Oda özellikleri şöyledir; halı kaplı, balkonlu, elektronik kapı kartı, kanepe ve koltuk, mini bar, ulusal ve uluslararası uydun yayınlı TV, TV üzerinden radyo, direk telefon, saç kurutma makinesi, WC, özel banyo malzemeleri, banyo, banyoda telefon, hava şartlarına bağlı olarak saatlik merkezi klima ve elektronik emanet kasası.

Ana restoranda ulusal ve uluslararası yiyecekler ile hizmet vermektedir. Ana restoranı, snack restoranı, bistrosu, A’la carte restoranları ve barları bulunmaktadır. Bistro gece boyunca 24:00 ve 07:00 arasında hizmete açıktır. Barlar da 10 adettir.

Tesiste Spa & Wellness hizmetleri mevcut bulunmaktadır.

Tesis aktiviteleri gündüz animasyonu, gece eğlence programı, Show sonrası aktiviteler, çocuk kulübü, Lunapark & Aqua Park, yüzme havuzları ve yeni yıl gala programı şeklindedir.

Gündüz animasyonunda zeka oyunları, masa tenisi, su topu, havuz oyunları gibi daha birçok aktivite gerçekleştirilir. Gece ise, profesyonel dans şovları, müzikal şovlar, Türk Gecesi ve interaktiv oyunlar şeklinde gerçekleşir.Genel Tesis ÖzellikleriKonum

Mevkii: Evrenseki Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 48 km. Side Merkezine Mesafe: 5 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Kahvaltı (07:00-10:00 saatleri arasında) Geç kahvaltı (10:00-11:00 saatleri arasında) * Türk Çadır (11:00 - 16:00 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 - 14:00 saatleri arasında) Pastane (16:00 - 24:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 - 21:30 saatleri arasında) Gece Yemeği (24:00 - 07:00 saatleri arasında) * Agra Uzakdoğu Hindistan Mutfağı A'la Carte Restaurant * Gusto Della İtalyan A'la Carte Restaurant

Tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı içecekler 10:00-24:00 saatleri arasında ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak