Saray Regency Resort & Spa

Antalya Side Titreyengöl mevkii’de yer alan Saray Regency Restort Spa Otel şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Denize uzaklığı 250 m dır tesiste iki adet açık havuz bir adet ise kapalı ısıtmalı havuz ve bir adette çocuk havuzu bulunmaktadır. Kapalı olarak çocuk havuzu da bulunmaktadır. Kaydıraklı havuz sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tesiste tatil yaparken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Saray Regency Resort Spa Otel tesis aktiviteleri arasında tenis, masa tenisi, beach voleybol oyun parkı mini club bulunmaktadır. Ayrıca kuaför, berber, doktor, emanet kasa, market, telefon, Türk hamamı çamaşırhane hizmeti bulunmaktadır. Ultra her şey dahil konsepti arasında açık büfe kahvaltı, öğlen yemeği akşam yemeği bulunmaktadır. Ayrıca snack saatleri ve coffe saatleri bulunmaktadır. Tesisin belirlediği saatler deve markalarda tüm yerli içecekler ücretsizdir. Ultra her şey dahil konsepti 24 saat geçerlidir. Ayrıca kum plajı olan tesisin şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsizdir. İki bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. Tesisin balayı Konsepti bulunmaktadır. Lobby’de internet ücretsizdir. Odalarda kullanılan internet hizmeti ücretlidir. Tesisin su kaydırağı, kum plaj şezlong, şemsiye hizmetleri ücretsizdir. Tesise ait 2 adet açık havuz ve 1 adet kapalı havuz bulunmaktadır. Kapalı havuz ısıtmalıdır. Çocuk havuzu açık ve kapalı olarak hizmet verilmektedir. Çocuk kapalı havuzu ısıtmalıdır. Tesis beş yıldızlı Antalya otelleri arasında ultra her şey dahil olarak hizmet vermektedir.

Genel Tesis Özellikleri

Saray Regency Resort & Spa Titreyengöl Mevkiinde yer almaktadır. Şehir merkezine 5 km, havaalanına 65 km, denize ise 250 m uzaklıkta bulunmaktadır. Tesiste 2 adet açık havuz, 1 adet ısıtmalı kapalı havuz, 1 adet çocuk havuzu ve kapalı çocuk havuzu mevcuttur. Kaydıraklı havuzunda eğlenceli vakit geçirebilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek için Saray Regency Resort & Spa hizmetinizde.

Konum

Mevkii: Titreyengöl Denize Mesafe: 250 m. Havaalına Mesafe: 65 km. Şehir Merkezine Mesafe: 5 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Ultra Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı Coffe Break Öğle Yemeği Snack Saati Akşam Yemeği Gece Çorbası

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Side bölgesinin Titreyen Göl mevkii'nde yer almaktadır. * Ultra herşey dahil konsept 24 saat geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 200 m'dir. Kum plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek hizmeti ücretsizdir. * Tesisin 423 odası mevcuttur. Standart odaları 28 m², aile odası bulunmamaktadır. * 2 bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. * Balayı konsepti mevcuttur. * Gün boyu full animasyon hizmeti vermektedir. * Tesis çevresi otopark olarak ücretsiz kullanılabilir. * Lobby'de internet ücretsiz, odalarda ücretlidir. * 2+2 konaklamalar tesis onayı dahilinde sıkışıklık kabul edildiğinde uygulanmaktadır. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak