Seferihisar Otelleri

seferihisar otelleri

Seferihisar Otelleri

5 Otel

Tatil denince hepimizin farklı hayalleri vardır. İş hayatı stresinden uzaklaşmak için, kendimizi yorgun hissettiğimizde tatil hayallerine dalar ve rahatlarız. Planlarımızı yaparken hem bütçemizi hem keyif aldığımız aktiviteleri göz önüne alır ve en iyi tatili organize ederiz. En önemli kaynaklarımızdan biri de internettir, özellikle son yıllarda erken rezervasyon fırsatları tatilcileri cezp etmektedir. Tatilinizi çok daha ucuza mal edebileceğiniz fırsatları firsatoteli.com adresinden takip edebilirsiniz. Şimdi en cazip tatil yerlerinden biri olan Seferihisar’dan ve Seferihisar Otellerinden bahsedelim.

İzmir ilinin en güzel ilçelerinden biri olan Seferihisar son yıllarda turizm alanında gösterdiği gelişim ile en tercih edilen tatil yörelerinden biri haline geldi. 1884 yılında ilçe olmasıyla Ege Bölgesinin incisi diyebiliriz. Bu ilçenin kendisine ait dokuz tane köyü (Turgut, Orhanlı, Kavakdere, İhsaniye, Gölcük, Gödence, Düzce, Çamtepe ve Beyler ) mevcut ve daha çok köylerine talep mevcuttur. Bunlardan bazıları orman köyleridir. (İhsaniye, Gödence, Çamtepe, Orhanlı, Beyler) Orman köylerinde taptaze tertemiz hava alabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. İlçe halkı genel olarak üzüm ve zeytin ile geçinir. En taze ve lezzetlileri için kalacağınız Seferihisar Otellerinden orman köylerine yapılan gezilerle üzüm ve zeytini dalından yeme şansını yakalayabilirsiniz. Hangi bölgesinde kalırsanız kalın mutlaka tarihi güzelliklerini de görmelisiniz. İonialıların yerleşim yeri olan M.Ö. 1000 yıllarına ait kalıntıları barındıran Teos’u görmeden dönmemelisiniz. Dönüşte hediye olarak standart hediyelik eşyalara alternatif olarak Seferihisar’a özel süs bitkileri özellikle enginar içeren süs bitkileri ilginizi çekebilir. Çok ilginç ve tek üretimlik teraryumlar edinebilir evinizde Seferihisar tatilinizi huzurlu günlerinizi hatırlayıp mutlu olabilirsiniz.

Seferihisar Otellerinde geçireceğiniz huzurlu narenciye kokulu birbirinden ilginç etnik dokunuşlar yakalayacağınız günlerin ardından şehre uyumda size kolaylıklar diliyoruz. En uygun Seferihisar Otelleri için firsatoteli.com adresinden güvenle tatil planlaması yapabilirsiniz.


Club Hotel Grand Efe Seferihisar,  İzmir

Mevkii: Özdere Denize Mesafe: 0 m.Otogara Mesafe: 80 km. Havaalanına Mesafe: 45 km.Şehir Merkezine Mesafe: 2 km.

Club Resort Atlantis Seferihisar,  İzmir

Mevkii: Merkez Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 60 km. Şehir Merkezine Mesafe: 9 km.

Dora Club Aşa Beach Seferihisar,  İzmir

Mevkii:Galinos Denize Mesafe:0 m. Otogara Mesafe:3 km. Havaalanına Mesafe:46 km. Kuşadası Merkeze Mesafe: 28 km.

Daha Çok Otel Göster