Sunlife Plaza Hotel

Tesis Alanya Avsallar mevkiinde yer almaktadır. Sunlife Plaza Hotel her şey dahil konseptinde müşterilerine hizmet vermektedir. Tesisin denize mesafesi sıfırdır. Tesiste bütün gün kum plajın ya da denizin tadını dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Tesiste aqua park bulunmaktadır. Sunlife plaza hotel hizmetleri arasında bilardo, mini clup, oyun parkı, masa tenisi ayrıca uyandırma servisi bulunmaktadır.

Sunlife Plaza Hotel tesis aktiviteleri arasında kano, deniz bisikleti, dart, masa tenisi, beach voleybol, animasyon, mini club, bilardo, banana, paraşüt, bulunmaktadır. Her şey dahil konseptinde sabah kahvaltısı geç kahvaltı, öğlen yemeği, coffe break saati akşam yemeği gece çorbası açık büfe olarak hizmet vermektedir. Tesisin belirlemiş saatleri ve markaları dahilinde yerli içecekler ücretsizdir. Tesisin her şey dah,l konsepti 11.00 ile 23.00 saatleri arasında geçerlidir. Tesiste kum, çakıl plaj mevcuttur. Plajda şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Standart oda büyüklüğü 25 m2 ‘dır tesisin aile odası yoktur. Otopark hizmeti ücretsizdir. Tesisin odalarında bulunan banyoların bir kısmı küvet bir kısmı duşakabindir. İki bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. Tesiste balayı konsepti mevcuttur. gün boyu animasyon hizmeti verilmektedir. Tesiste internet kullanımı ücretsizdir. Taze sıkılmış meyve suları, dondurma, Türk kahvesi, import içecekleri ücretlidir.

Sunlife Plaza Hotel Alanya otelleri arasında beş yıldızlı hizmet sunan bir tesistir. Balayı çiftlerine özel odaları bulunmaktadır. Yeni evli çiftler için özel oda servisleri mevcuttur. Ayrıca balayı tatili hizmetlerinde müşteri isteğine göre oda süsleme hizmetibulunmaktadır.

Genel Tesis Özellikleri

Avsallar mevkiinde bulunan Sunlife Plaza Hotel, herşey dahil konsepette hizmet vermektedir. Denize sıfır olan tesiste gün boyu kum plajın, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste aquapark, bilardo, mini club, masa tenisi, oyun parkı, uyandırma servisi vb. bir çok hizmet bulunmaktadır. Misafirperver çalışanları ve herşey dahil konsepti ile Sunlife Plaza Hotel sizleri bekliyor..

Konum

Mevkii: Avsallar Denize Mesafe: 0 mt. Havaalanına Mesafe: 90 km Otogara Mesafe: 20 km. Alanya Merkezine Mesafe: 30km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 09:30 saatleri arasında) Geç Kahvaltı (09:30 ile 10:30 saatleri arasında) Gözleme (12:00 ile 16:30 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında) Coffe Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında Akşam Yemeği (18:30 ile 20:30 saatleri arasında) Gece Çorbası (00:00 ile 01:00 saatleri arasında)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

Tesis 5.500 m² alana kuruludur.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Alanya bölgesinin Avsallar mevkii'nde yer almaktadır. * Herşey Dahil Konsepti 11:00 ile 23:00 saatleri arasında geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 0 m. dir. * Tesisin kum, çakıl karışık plajı mevcut olup, şezlong, şemsiye, minder ücretsizdir. Plajda yiyecek ve içecek hizmeti yoktur. * Tesisin 171 odası mevcuttur. Std. odalar 25 m² genişliğindedir. Aile odası yoktur. Tesisin odaların bir kısmı küvet bir kısmı duşakabinlidir. * 2 bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. * Tesiste plaj havlusu mevcut değildir. * Balayı konsepti mevcuttur. * Gün boyu full animasyon hizmeti vermektedir. * Otopark mevcuttur, ücretsizdir. * Wi fi tesisin genel alanlarında ve lobby de ücretsiz kullanılmaktadır. *Dondurma, taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir. * Tesisin kendine ait özel plajı vardır. * Özel İndirimler (Balayı,Öğretmen,2 Bayan, vs.) erken rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken rezervasyon dönemi sonrasında kullanılabilinir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak