The Olive Tree HotelGenel Tesis Özellikleri

Kuzey Kıbrıs’ta bulunan Hotel Olive Tree misafirlerini Girne’nin güzel kıyılarında ağırlar. Mükemmel konumu ile birçok manzarayı beraberinde sunar. Dağlarla çevrili Girne’nin güzel limanı, Alagadi Kaplumbağa Plajı ve birçok tarihi kale ve manastır otelin birkaç kilometre ilerisinde bulunmaktadır. 4 yıldızlı otel Sauna ve masaj hizmetleri, kapalı ve açık havuz, tenis kortu, spor imkanları ve misafirlerin 24 saat hizmetinde personeliyle Kıbrıs tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürür.

Konum

Mevkii:Çatalköy Denize Mesafe:2000 m. Otogara Mesafe:0 km. Havaalanına Mesafe:30 km. Barlar Sokağına Mesafe:8 km. Şehir Merkezine Mesafe:8 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

KIŞ KONSEPT ÖZELİKLERİ

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Tüm İçecekler Ücretli

ALANSAL BİLGİLER

Genel alanlarda kablosuz internet bağlantısı ücretsizdir. Kapalı yüzme havuzu 1.40 m olup 15 Kasım – 1 Nisan tarihleri arasında ısıtılmaktadır. Yaz Sezonunda soft animasyon hizmeti verilmektedir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

ÖNEMLİ NOTLAR

*18 yaşından küçük misafirlerimiz annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından -muvafakatname- almak zorundadır. *Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *Plaja ve Girne şehir merkezine ücretsiz shuttle servis hizmeti sunulmaktadır. *Standart villa odalara 12 yaş altı çocuk kabul edilmemektedir. *Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak