The Savoy Ottoman Palace CasinoGenel Tesis Özellikleri

Mimarisinden sunulan hizmetlere kadar Osmanlı kültürünün izlerini taşıyan The Savoy Ottoman Palace Hotel, misafirlerine Türk misafirperverliğini ve geleneksel tatlarını sunuyor..

Konum

Mevkii: Merkez Denize Mesafe: 100 m. Havaalanına Mesafe: 45 km. Şehir Merkezine Mesafe: 0 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)(Ücretsiz)

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınacak tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet vermektedir.

KIŞ KONSEPT ÖZELİKLERİ

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Tüm İçecekler Ücretli

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Giriş gününde odaya şarap ve meyve sepeti ikramı VIP setup oda süslemesi Odaya bornoz ve terlik Misafirimizin talep ettiği bir gün odaya ücretsiz kahvaltı servisi

ÖNEMLİ NOTLAR

*18 yaşından küçük misafirlerimiz annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından -muvafakatname- almak zorundadır. *Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *2+2 Konaklamalarda 2. Çocuk için ek yatak verilmemektedir. *Bar ve restaurantlarda yiyecekler ve içecekler ücretlidir. *Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak