Titan Garden HotelGenel Tesis Özellikleri

Konaklıda konumlanan bu otel Alanyaya 12 km, havaalanına 110 km uzaklıktadır. Tüm odalarda bulabileceğiniz tv, mini bar, telefon, split klima, saç kurutma makinası mevcuttur. Her damak zevkine uygun yemekleri, şık bir akşam yemeği yiyebileceğiniz restaurant da bulunmaktadır. Ruhen ve bedenen dinlenebileceğiniz aynı zamanda da eğlenebileceğiniz bir tesis.

Konum

Mevkii: Konaklı Denize Mesafe: 250 m. Otogara Mesafe: 12 km. Havaalanına Mesafe: 110 km. Barlar Sokağına Mesafe: 12 km. Şehir Merkezine Mesafe: 12 km.

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında) Snack Saati (12:30 ile 15:30 saatleri arasında) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında) Coffe Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) Gece Çorbası (00:00 ile 00:30 saatleri arasında) * A La Carte Restaurant (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)(Ücretli)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkram

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Alanya bölgesinin Konaklı mevkii'nde yer almaktadır. * Herşey dahil konsepti 23:00'a kadar geçerlidir. * Tesisin denize mesafesi 250 m'dir. Kum, çakıl plajı mevcut olup şezlong, şemsiye, minder ücretlidir. Plajda yiyecek içecek hizmeti bulunmamaktadır. * Tesisin 327 odası mevcuttur. Standart odaları 25m², aile odaları 32m² olup ara kapılı odalardır. * 2 bantlı su kaydırağı bulunmaktadır. * Balayı konsepti mevcuttur. * Soft animasyon hizmeti vermektedir. * Otopark hizmeti ücretsizdir. * Tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır. * İthal alkollü içecekler, taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ücretlidir. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır) * Özel İndirimler (Balayı, Öğremen, 2 Bayan indirimi, vs.) Erken Rezervasyon döneminde kullanılamaz. Erken Rezervasyon döneminden sonra kullanılabilir. Lütfen kullanma tarihlerini sorunuz. * Aile Odası Tip1: 1 Adet çift kişilik yatak ve 1adet tek kişilik yatak bulunan bir oda ya da 3 tek kişilik yataktan oluşur. * Aile Odası Tip2 : 1 Adet çift kişilik yatağı olan ebeveyn odası ve 2 tek kişilik yatak bulunan bağlantılı ayrı bir odadan oluşur.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak