Vuni Palace HotelGenel Tesis Özellikleri

Oscar Group of Hotels zincirine ait Vuni Palace Hotel Kıbrısın Turizm Merkezi Girne’de kurulmuş 5 yıldızlı otel kategorisindedir. Geniş bir araziye sahip olan tesis özel tasarlanmış peyzajı, içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliği taşıyan binbir çeşit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzları, Girnenin denizi ve güneşi ile birleşerek konuklarına unutulmaz bir tatil imkanı sunar..

Konum

Mevkii: Merkez Denize Mesafe: 0 m. Havaalanına Mesafe: 35 km. Barlar Sokağına Mesafe: 1.5 km. Şehir Merkezine Mesafe: 1.5 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Ücretsiz) Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında)(Ücretsiz) Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Coffe Break (15:30 ile 16:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Akşam Yemeği (19:30 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretsiz)

Yarım Pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınacak yiyecekler ve tesiste alınacak tüm içecekler ücretlidir. Yemek saatleri kış veya yaz sezonuna göre farklılık göstermektedir. Her Şey Dahil konaklamalarda sabah öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsizdir. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10:00 - 24:00 saatleri arasında ücretsizdir. Sadece tek bir bardan içecek servisi yapılmaktadır. A la carte restoran bir gün önceden rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet veriyor. Minibar isteğe bağlı olarak odalara konulmaktadır.

KIŞ KONSEPT ÖZELİKLERİ

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Ücretsiz) Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında)(Ücretsiz) Akşam Yemeği (19:30 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretsiz) Tüm İçecekler Ücretli

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı Odada Bornoz ve Terlik

ÖNEMLİ NOTLAR

*18 yaşından küçük misafirlerimiz annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından -muvafakatname- almak zorundadır. *Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *Resepsiyonun bulunduğu binadan oda verilmemektedir. Konaklamalar diğer bloklarda yapılmaktadır. *Tesisin standart odalarının tamamında 2 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır, isteğe bağlı olarak odaya tek kişilik açılır-kapanır ilave yatak konulabilmektedir. *Evcil hayvan kabul edilmemektedir. *Tesisin pazar günleri hariç günde 3 kez şehir merkezine 10:30-13:00 ve 17:00 saatlerinde shuttle servisi mevcuttur. *Tesiste konaklayan misafirler Oscar Resort Otel’in Havuz ve Plaj hizmetlerinden ücetsiz olarak yararlanabilir. Yiyecek ve İçecek harcamaları ekstra olarak ücretlendirilecektir. *31.12.2015 Tarihinde ana salonda yapılacak olan yılbaşı yemeği konaklama fiyatlarına dahil olup, içecekler ekstradır.

Rezervasyonunuzu Yapın


Detaylı bilgi için aramamızı ister misiniz?

10 Sn. sonra kapanacak